Ankara casper yetkili servis

Ankara casper yetkili servisi teknisyenleriizin karşı karşıya kaldığı adaptör arızaları herşeyden önce adaptör bağlantı noktasındaki deformasyonlardır. Bu tür arızalar şarj aletinin sürekli sokulup sökülmesinden ötürü olduğu gibi kabloyu takılıyken döndürmek yerinden oynatmak sonucunda oluşmaktadır. Bu tarz sorunlarda adaptör tamiri arızalı girişin yan sanayi olmayan jakla değiştirilmesi ile düzeltilir.

Ankara casper yetkili servisi notebook adaptörlerinde karşılaşılan öbür arıza ise adaptörün yüksek voltajdan sebeple yanmasıdır. Bu tarz arızalar genelde garanti dahilindedir ve şarj aleti değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak önerilerimiz, şarj aletinizi nemsiz ve diğer elektrik kablolarından farklı bir mecrada kullanmanızdır. Diğer elektrik kabloları manyetik bir alan yarattığından dolayı şarj aletine zarar verebilir. Topraklama yapan bir priz tercih etmelisiniz. Adaptör girişi bilgisayarınıza takılıyken aşırı yerinden oynatmamaya özen göstermeli ve fazla sok çıkar yapmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kırılmış olan şarj aleti kablosunu koli bandı ile yapıştırdıktan sonra kullanmayın Böyle durumlarda kopan kısımlar lehimlenerek ve üzerinde silikon eritilerek onarım yapılmalıdır Son olarak bilgisayarlarınızı pili çıkararak direk şarj aleti ile çalıştırmayın. Bu bilgisayarınızın başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper cky Adaptör

Fazla karşılaşılan kullanıcı hatası ise hor kullanımdan kaynaklanmaktadır. Tuş kopmaları ve tuş yapışmaları bu hatanın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde ise tuşu kibarca yerine takabilirsiniz. Yerinde değil ise Ankara casper yetkili servisini aramanız yeterli olacaktır.